Odstránenie tetovania

NAJKVALITNEJŠIE PRODUKTY

PARKOVANIE ZADARMO

OSOBNÝ PRÍSTUP

OBČERSTVENIE ZADARMO

Pico Laser Pro je pikosekundový laser, ktorý je inovatívnym pikosekundovým laserovým systémom s 3 vlnovými dĺžkami a vlnovými dĺžkami (532nm, 785nm a 1064nm). Pico Pro patrí medzi najlepšie pikosekundové lasery v estetike. Umožňuje odstránenie viacfarebných a nepoddajných tetovaní a ošetrenie kožných nepravidelností a známok starnutia pre všetky typy pleti, ako aj odstránenie nezhubných pigmentových lézií.

1.Aké sú výhody Pico Pro?

Jedinečný spôsob účinku Pico Laser Pro je založený na dodávaní ultra krátkych pikosekundových impulzov energie do tkaniva. Tieto výbuchy energie vytvárajú fotoakustický dopad, ktorý rozbije pigmentáciu na menšie, ľahšie eliminovateľné častice s 3 vlnovými dĺžkami: 532nm, 785nm a 1064nm. Ultra krátke pikosekundové impulzy, ktoré umožňujú dodávanie energie s minimálnym rizikom vedľajších účinkov.

2.Prečo je Pico Pro jedným z najlepších pikosekundových laserov na trhu?

Patentovaná technológia Pico Pro má 3 nezlomkové vlnové dĺžky pre maximálnu flexibilitu a 2 zlomkové vlnové dĺžky. Jedinečný, patentovaný spôsob Pico Pro má vysoký špičkový výkon a krátke trvanie pulzu pre preukázaný výkon a pohodlie. Ultra krátke pulzy Pico Pro umožňujú silný fotoakustický dopad potrebný na rozbitie pigmentových častíc s použitím nižších fluencií, pre rýchlejšie odbúravanie pri menšom počte ošetrení.

3.Prečo je Pico PRO lepší ako tradičné Q-Switched lasery?

Vedci uznávajú, že čím kratšie je trvanie impulzu, tým vyššia je účinnosť. Zatiaľ čo tradičné Q-spínané lasery dodávajú fototermálne impulzy, ktoré zahrievajú pokožku a okolité tkanivá, Pico Pro využíva fotomechanickú technológiu na rozbitie tetovacích častíc. Pacienti s Pico Pro uvádzajú kratší čas zotavenia v porovnaní s lasermi s prepínaním Q a menej ošetrení na odstránenie tetovania.

  • Pico laser / do 5cm (30 min.) 99 €
  • Pico laser / 5-10cm (30 min.) 155 €
  • Pico laser / 10-15cm (30 min.) 299 €
  • Pico laser /15-20cm (30 min.) 399 €
  • Pico laser / 20cm a viac (45 min.) 499 €
  • Pico laser/ Obočie (30 min.) 80 €
  • Pico laser / Pery (30 min.) 80 €
  • Konzultácia (20 min.) 20 €
  • Anestéza v cene zákroku 0 €

POVEDALI O NÁS KLIENTI

MÁTE ZÁUJEM O INÚ SLUŽBU?

OBJEDNAJTE SA NA TERMÍN